Otwarcie boiska szkolnego i terenu rekreacyjnego

Systematycznie zwiększamy bazę dydaktyczną naszej szkoły, wzbogacamy się o nowe sale, pomoce dydaktyczne i terapeutyczne, ale chyba na żadna z nich nie wywołała u uczniów takiego entuzjazmu jak otwarcie boiska szkolnego.

Długo wyczekiwane boisko zostało otwarte 21 czerwca ale nie jest to jedyna nowość w naszej szkole, obok boiska powstała zielona strefa rekreacyjna z ławkami i stołami gdzie będziemy mogli odpocząć podczas długich przerw lub zorganizować zajęcia na świeżym powietrzu. Ponadto ogród szkolny gdzie uczniowie realizują zajęcia z praktycznej nauki zawodu ogrodnik wzbogacił się o namiot a na rabatach i grządkach można w pełnej krasie podziwiać efekty pracy uczniów.  Zarówno boisko, teren zielony oraz ogród zostały otoczone ogrodzeniem, które spełnia nie tylko walory estetyczne ale przede wszystkim wpływa na bezpieczeństwo uczniów przebywających podczas zajęć lub przerw na świeżym powietrzu.

Zdjęcia z otwarcia boiska tutaj.
Zdjęcia terenu zieolnego i ogrodu szkonego - tutaj.


35864550 2136268306400533 3479725599197495296 n

Kontakt

Zespół Niepublicznych Szkół Specjalnych w Tarnowie
ul. Okrężna 4a
33-100 Tarnów
tel.: 14 666-17-60
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.