Kadra

Dyrektorem
Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych w Tarnowie
ul. Okrężna 4a jest

mgr Kinga Dulęba

Kadrę Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych w Tarnowie tworzą nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą o specjalnych potrzebach edukacyjnych, posiadający przygotowanie pedagogiczne oraz wykształcenie wyższe magisterskie z przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych.

Ponadto kadra pedagogiczna posiada kwalifikacje z oligofrenopedagogiki, psychologii, terapii pedagogicznej, rewalidacji indywidualnej, pedagogiki leczniczej, logopedii, neurologopedii, rehabilitacji ruchowej, gimnastyki korekcyjnej, integracji sensorycznej,  dogoterapii, felinoterapii,  surdopedagogiki.

W swojej codziennej pracy nauczyciele wykorzystują nie tylko wieloletnie doświadczenie ale również korzystają z nowoczesnych narzędzi pracy, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w studiach podyplomowych, kursach kwalifikacyjnych i szkoleniach.

Nadrzędną zasadą w pracy dyrektora szkoły, kadry pedagogicznej i administracyjnej szkoły jest troska o poczucie bezpieczeństwa ucznia, serdeczny i troskliwy stosunek do młodzieży szkolnej oraz tworzenie przyjaznej atmosfery pracy.

Kontakt

Zespół Niepublicznych Szkół Specjalnych w Tarnowie
ul. Okrężna 4a
33-100 Tarnów
tel.: 14 666-17-60
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.